Kola & doplňky

O nás


     

 

 

Vítejte na stránkách velkoobchodu společnosti Velsbike s.r.o. Jsme výhradním distributorem jízdních kol a doplňků značky Superior pro Českou a Slovenskou republiku. 

 

Naše poslání:

"Jsme tu pro to, abychom příznivcům značky SUPERIOR přinášeli radost z pohybu i nových sportovních zážitků, umožňovali zábavu a přibližovali nové výzvy. Tím chceme přispívat k trvale kvalitnímu životnímu stylu..."

 

Historie

V roce 1994 vznikla firma Vels Sport, která se v roce 2004 změnila ve společnost Velsbike s.r.o. Hlavní činností společnosti je distribuce jízdních kol české značky Superior. Od podzimu roku 2010 se společnost Velsbike s.r.o. stala jediným distributorem této značky pro celou Českou republiku a v roce 2015 i pro Slovenskou republiku. Velsbike s.r.o. se dále zabývá distribucí cyklo brašen a nosičů české značky Sport arsenal.

Dlouhodobá spolupráce s firmou Bike Fun International s.r.o., která je výrobcem jízdních kol Superior, zajišťuje dlouhodobou stabilitu a růst společnosti. Snažíme se vybudovat a zdokonalovat prodejní síť jízdních kol, které distribuujeme, aby měl konečný zákazník bezchybný a kvalitní servis při nákupu našich kol. Obchodní tým společnosti Velsbike s.r.o. je pravidelně školen tak, aby každý obchodní zástupce mohl svému obchodnímu partnerovi věnovat maximální individuální péči.

Jízdní kola Superior můžete zakoupit v široké síti prodejců po celé České a Slovenské republice. Prodejní síť se stále zvětšuje a pravidelně aktualizuje. Aktuální seznam prodejců, veškeré potřebné informace a celou nabídku kol naleznete na stránkách www.superiorbikes.eu. Přehled produktů Sport arsenal pak na stránkách www.sportarsenal.cz.

 

Velsbike s.r.o.